23 czerwca 2016 20:05 | Aktualności

WIZYTA ELSY Z KRAINY LODU!

W dniu 23 czerwca 2016 roku w Naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Dzieci z punktu przedszkolnego oraz oddziału zerowego miały okazję spotkać się z bajkową postacią. Odwiedziła nas Elsa z Krainy Lodu. Jej pojawienie się sprawiło dzieciom wiele radości. Były wspólne zabawy, pląsy, robienie baniek mydlanych. Zabawy było przy tym co niemiara. Był czas na pamiątkowe zdjęcia z niecodziennym gościem. Najmłodsi mieli również okazję pomalować sobie buźki. Były kotki, pieski, kolorowe motylki, spidermany. Dodatkową atrakcją były balonowe pieski, żyrafy węże oraz miecze, które dzieci dostały na zakończenie wspólnej zabawy.

Miło nam poinformować, iż w postać Elzy wcieliła się p. Agnieszka Nowakowska - nauczyciel oddziału przedszkolnego w naszej szkole.