01 września 2016 18:35 | Aktualności

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017!

W dniu 1 wrześnie 2016 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Jak co roku wszyscy rozpoczęliśmy nowy rok mszą świętą, którą odprawił ks. Ryszard Szajerski. Następnie na sali OSP pani Dyrektor Zofia Kuczmarska bardzo serdecznie przywitała przybyłych gości: Ks. Ryszarda Szajerskiego, sekretarza Gminy Wielgie Pana Krzysztofa Kalka, przewodniczącą Rady Szkoły Panią Anitę Gruszczyńską, przewodniczącą Rady Rodziców Panią Agnieszkę Ziółkowską oraz Grono Pedagogiczne, rodziców, dziadków,  a przede wszystkim uczniów naszej szkoły. W dalszej części uroczystości pani Zofia Kuczmarska zapoznała przybyłych na uroczystość z organizacją nowego roku szkolnego. Na zakończenie przewodnicząca SU - Hanna Korycka życzyła swoim kolegom udanego roku szkolnego.