16 grudnia 2016 13:20 | Aktualności

ROK WOLONTARIATU - "BUDZIMY SEBASTIANA"

Szkolne Koło Caritas przeprowadziło akcję „Budźmy Sebastiana”, której celem było zebranie środków pieniężnych na leczenie i rehabilitację Sebastiana Cybulskiego. Akcja odbyła się na terenie naszej szkoły, przebiegała w dwu etapach. Pierwszy został przeprowadzony w dniach 14-24 listopada 2016 roku - zebraliśmy 594,16 zł. 15 grudnia odbył się drugi etap – sprzedaż słodyczy, napojów i przekąsek, z którego dochód wyniósł 441,30 zł. Razem na rehabilitację i leczenie Sebastiana nasza szkoła przekazała 1035,46 zł. Rodzicom, uczniom oraz pracownikom szkoły, którzy włączyli się w realizację tego zadania z całego serca dziękujemy!

M. Zielińska