20 stycznia 2017 19:27 | Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniu 20 stycznia 2017 roku uczniowie naszej szkoły zaprosili do siebie na uroczystość swoje Babcie i Dziadków. Przybyli seniorzy w obecności zaproszonych gości: Przewodniczącej Rady Gminy Wielgie p. Haliny Sztypka, Sekretarza Gminy Wielgie p. Krzysztofa Kalka, Radnego Gminy Wielgie p. Jana Wiśniewskiego, Druha OSP Zaduszniki p. Wiesława Wiśniewskiego obejrzeli montaż słowno - muzyczny w wykonaniu uczniów klas I - III przygotowany pod kierunkiem opiekunów: p. Doroty Augustyniak i p. Małgorzaty Cywińskiej oraz wysłuchali piosenek, które zaśpiewali najmłodsi uczniowie z przedszkola i klasy "0", których do występu przygotowały p. Marianna Człapińska i p. Katarzyna Leśniewska. Dekorację wykonały p. Dorota Wilczyńska i p. Dorota Augustyniak. Organizatorzy serdecznie dziękują rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.