24 lutego 2017 22:08 | Aktualności

DYSKOTEKA 23.02.2017R.

W dniu 23 lutego 2017 roku odbyła się dyskoteka zorganizowana przez klasę V. Podczas dyskoteki SU zorganizował konkurs pod hasłem " Jaka to melodia?" - runda I z udziałem: Filipa Pilarskiego, Izabeli Lewandowskiej i Krystiana Szczepańskiego. Pani dyrektor dokonała również rozstrzygnięcia konkursu, który ogłosiła podczas Choinki Noworocznej. Hasłem konkursu była "Tańcząca klasa".

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce - klasa V

II miejsce - klasa VI

III miejsce - klasa IIIb

Nagrodzeni oraz wszystkie klasy otrzymały nagrody ufundowane przez organizatora konkursu - p. Zofię Kuczmarską. Podczas dyskoteki, która odbywała się w Tłusty Czwartek na uczniów czekał sklepik zaopatrzony w pączki i faworki oraz różne inne samakołyki. Uczniowie świetnie bawili się przy dźwiękach swoich ulubionych przebojów. Organizatorzy serdecznie dziękują rodzicom zaangażowanym w zoorganizowanie dyskoteki.

Jadwiga Dudzińska