09 maja 2017 16:20 | Aktualności

III PRZEGLĄD TEATRÓW DZIECIĘCYCH IM. WINCENTEGO RAPACKIEGO

Uczniowie grupy teatralnej „Filemon” z naszej szkoły, wzięli udział 5 maja 2017 r. w „III Przeglądzie Teatrów Dziecięcych im. Wincentego Rapackiego w Lipnie”. Za udział w przeglądzie otrzymaliśmy wyróżnienie nagrodzone statuetką. Sprawiło ono dużą radość naszym aktorom, którzy wykazali się talentem, odpowiedzialnością i dużym zaangażowaniem w przygotowanie spektaklu. Do konkursu zgłosiło się 9 grup teatralnych nie tylko z powiatu lipnowskiego. W ramach przeglądu uczniowie zaprezentowali scenkę historyczną, pt. „Kolacja u królowej Bony”, przygotowaną pod kierunkiem pani Małgorzaty Cywińskiej, do której dekoracje i rekwizyty przygotowała pani Dorota Augustyniak i pani Dorota Wilczyńska. Aktorom i opiekunom składamy gorące podziękowania.