12 czerwca 2017 16:52 | Aktualności

WYCIECZKA NA MAZURY

W dniach od 6 czerwca 2017 roku do 9 czerwca 2017 roku uczniowie naszej szkoły byli na wycieczce na Mazurach. W programie wycieczki znalazły się: spływ łodziami rzeką Krutynią, zwiedzanie Zamku w Kętrzynie, Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce, Wilczy Szaniec, pobyt w aquaparku Tropikana w hotelu Gołębiewski, zwiedzanie Osady Galindów, Park Zwierząt Kadzidłowo oraz Leśniczówka Pranie - Muzeum K. I. Gałczyńskiego. Wycieczkę zorganizowała p. Beata Wyrzykowska we współpracy z p. Mirosławą Zielińską. Dziękujemy tym, którzy sprawowali opiekę i dbali o bezpieczeństwo dzieci podczas wyjazdu, a mianowicie: p. Beacie Wyrzykowskiej, p. Mirosławie Zielińskiej, p. Dorocie Augustyniak i p. Sławomirowi Cywińskiemu.

UWAGA KONKURS NA "NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIE Z WYCIECZKI"!

Prosimy o nadsyłanie zdjęć do niedzieli 18 czerwca 2017 roku do godziny 23.59 na adres: spzaduszniki@interia.pl z dopiskiem "Konkurs".

Na autora najciekawszego zdjęcia czeka nagroda!

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Informujemy, iż nagrodę w konkursie zdobyła uczennica klasy V - Anna Gruszczyńska.

WYCIECZKA NA MAZURY