12 czerwca 2017 21:42 | Aktualności

BEZPIECZNE WAKACJE 2017

Szanowni Państwo!

Już ruszyła ogólnopolska akcja „Bezpieczne Wakacje 2017”
Akcja adresowana jest do szkół oraz dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 5 do 16 lat. Celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu, uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą, wypoczynkiem.

Akcja rokrocznie prowadzona jest we współpracy ze szkołami, wydziałami oświaty gmin, kuratoriami, w oparciu o materiały opracowane przez ekspertów.

Równolegle od 18 czerwca (prace można przygotować wcześniej) w ramach akcji prowadzony będzie - jak dotąd największy - konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży:

- "Moje Bezpieczne Wakacje 2017" - (Nie)znane atrakcje mojego regionu - pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej - Szczegóły wkrótce na stronie: BezpieczneWakacje.pl (zakładka Konkurs).

W tym roku konkurs to także unikalna szansa na popularyzację regionalnych atrakcji turystycznych na ogólnopolską skalę!