16 czerwca 2017 21:57 | Aktualności

OGNISKO KLASY III B

W dniu 14 czerwca 2017 roku odbyło się ognisko klasy III b. Uczniowie i ich rodzice wraz z Dyrektorem Szkoły p. Zofią Kuczmarską i wychowawcą p. Jadwigą Dudzińską aktywnie uczestniczyli w pożegnalnym ognisku na zakończenie I Etapu Edukacyjnego bawiąc się wspólnie przy ognisku, piekąc wspólnie kiełbaski, frytki oraz wspominając początki współpracy. Rodzice wyrazili wdzięczność za wychowanie i nauczanie swoich pociech. Było to bardzo udane popołudnie, które dostarczyło uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Wychowawca serdecznie dziękuje Rodzicom za współpracę, wsparcie oraz okazywaną na każdym kroku pomoc podczas organizacji uroczystości klasowych i szkolnych. Były to niezapomniane dwa lata. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Pani Dyrektor Zofii Kuczmarskiej za przeprowadzenie bardzo ciekawych zabaw, które sprawiły, że do wspólnej zabawy włączyli się wszyscy uczestnicy.

Wychowawca - Dudzińska Jadwiga