22 czerwca 2017 20:20 | Aktualności

KLASOWE SPOTKANIE UCZNIÓW KLASY III A

Dnia 21 czerwca 2017r. odbyło się klasowe spotkanie uczniów klasy III a. Było to spotkanie kończące I okres edukacyjny. W uroczystości uczestniczyli Rodzice, nauczyciele mający zajęcia w tej klasie oraz p. Dyrektor Zofia Kuczmarska. Dzieci podziękowały Rodzicom za miłość, cierpliwość i wsparcie w trudnym okresie stawiania pierwszych kroków w szkole. Wyraziły swoją wdzięczność wobec wychowawcy, nauczycieli i p. Dyrektor za trud włożony w ich edukację i wychowanie oraz wyrozumiałość i troskę. Piosenką ,,Daj mi rękę tato" ukazały jak ważna jest, w ich życiu obecność TATY.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich rodziców udało się stworzyć niezapomnianą atmosferę. Dziękujemy za słodki poczęstunek a w szczególności za tort wykonany przez mamę jednej z uczennic.

Wszystkim Rodzicom moich wychowanków dziękuję za trzyletnią współpracę, za zaangażowanie w życie klasy i szkoły, za każdą pomoc i wsparcie.

Wychowawca

D. Augustyniak