25 czerwca 2017 18:32 | Aktualności

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Minął kolejny rok szkolny. W dniu 23 czerwca odbył się uroczysty apel kończący rok szkolny 2016/2017.
Uroczystość uświetnili swoją obecnością znamienici goście – Sekretarz Gminy Wielgie Pan Krzysztof Kalka, Dyrektor KDBS oddział Wielgie p. Mirosława Strupczewska, Pełnomocnik do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych p. Ewa Grzelakowska, Radny Gminy Wielgie Pan Jan Wiśniewski, Sołtys wsi Zaduszniki pani Aneta Szachewicz, Sołtys wsi Złowody p. Marzena Zawadzka, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich pani Maria Szychulska, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agnieszka Sadziak, Przewodnicząca Rady Szkoły p. Anita Gruszczyńska, p. Teresa Chmaruk, p. Katarzyna Ryczkowska, p. Katarzyna Chrzanowska, p. Emilia Podralska, p. Justyna Stasinowska.  Dyrektor Szkoły p. Zofia Kuczmarska podziękowała za współpracę wszystkim obecnym i nieobecnym w tym dniu przyjaciołom naszej szkoły wręczając pamiątkowe podziękowania: p. Beacie i Pawłowi Ręgockim, p. Sławomirowi Sobczakowi, p. Piotrowi Podralskiemu, p. Dariuszowi Zielińskiemu, p. Wiesławowi Przybyszewskiemu, p. Kamilowi Kandelszjan, p. Ryszardowi Kurowskiemu, Komendantowi Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą p. Markowi Zajączkowskiemu, p. Angelice Wnuk.

Podczas apelu Pani dyrektor Zofia Kuczmarska nagrodziła również wyróżniających się w nauce uczniów klas I – VI nagrodami książkowymi oraz wręczyła świadectwa z biało czerwonym paskiem.

Jak co roku Wójt Gminy Wielgie p. Tadeusz Wiewiórski ufundował nagrodę dla najlepszego ucznia naszej szkoły. Nagrodę również ufundowała Przewodnicząca Rady Gminy Wielgie p. Halina Sztypka. W tym roku ten zaszczytny tytuł przypadł uczennicy klasy VI – Hannie Koryckiej, która otrzymała wspomniane nagrody z rąk p. Krzysztofa Kalka. Warto również nadmienić, iż Hanna Korycka otrzymała nagrodę dla samorządowca, ponieważ pełni funkcję Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Została również nagrodzona za całokształt pracy przez KGW w Zadusznikach oraz wieloma nagrodami za udział w konkursach.

Pani Ewa Grzelakowska wręczyła nagrody za udział w konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach „Gminnych Dni Profilaktyki”. Nagrody otrzymali: Adam Zalewski, Iga Kopania, Daria Tomaszewska, Natalia Tomaszewska, Amelia Pilarska, Maja Chrzanowska, Oliwia Podralska i Hanna Korycka.

Pani Mirosława Strupczewska wręczyła nagrody za udział w akcji SKO. Nagrody otrzymali uczniowie: Aleksandra Pęzik, Jakub Ryczkowski, Adam Ryczkowski, Mateusz Strupczewski oraz opiekun SKO p. Jadwiga Dudzińska.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy udanego wypoczynku.

Opracowała: J. Dudzińska

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017