29 sierpnia 2017 22:28 | Aktualności

SZANOWNI PAŃSTWO!

W dniu 4 września 2017 roku serdecznie zapraszamy rodziców oraz uczniów naszej szkoły na UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018, które rozpocznie się o godz. 8.00 Mszą Świętą w miejscowym kościele. Około godziny 9.00 w Sali OSP nastąpi dalszy ciąg uroczystości.

Informujemy, iż zmienia się forma dowozu dzieci do szkoły. Dzieci będą dowożone do szkoły ogólnodostępnym Kujawsko - Pomorskim Transportem Samochodowym. Przystanki będą oznakowane i wyposażone w rozkład jazdy. Prosi się rodziców o zapoznanie się z nim. Autobus będzie zatrzymywał się tylko na oznakowanych przystankach z rozkładem jazdy. Dzieci zostaną wyposażone w bilety miesięczne, które otrzymają w szkole. W dniu 4 września prosimy wyjść na przystanki zgodnie z rozkładem jazdy.

Prosimy o zapoznanie się z informacją Wójta o dowozach dzieci do szkół w roku szkolnym 2017/2018 oraz szczegółowymi rozkładami jazdy, które znajdują się w załączniku.