Aktualności

06 września 2017 17:45 | Aktualności

UWAGA! NAJNOWSZY ROZKŁAD DOWOZÓW I ODWOZÓW DZIECI!

Szanowni Państwo bardzo prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem umieszczonym poniżej:

PRZYJAZDY DZIECI DO SZKOŁY

Rumunki Oleszeńskie (przystanek PKS)  -7.20

Oleszno przy świerkach (przystanek szkolny) - 7.22

Oleszno (koło p. Chojnackich - przystanek szkolny - 7.23

Oleszno (przystanek PKS) - 7.25

Oleszno skrzyżowanie (przy drodze do Złowód - przystanek szkolny) - 7.28

Złowody (przystanek PKS) - 7.30

Gołąbki (przystanek PKS) - 7.33

Gołąbki (przystanek szkolny) - 7.35

Zaduszniki szkoła - 7.45

ODJAZDY ZE SZKOŁY

I odjazd - 11.56

II odjazd - 13.05

III odjazd - 14.38

IV odjazd - 15.22

Przeczytano: 106 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry